Bize Ulaşın : +90 (212) 269 41 48
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
ÇATI TADİLAT VE İZOLASYON

ÇATI TADİLAT VE İZOLASYON

        Çatınızın onarım ve tadilatı ile çatı izolasyonu konusunda uzman ekimizce size şık ve yepyeni bir çatı teslim edeceğimize, yaptığımız işçilik ve kullandığımız malzemeden memnun kalacağınıza şimdiden teminat veriyoruz.

 

    Çatı sektöründe uzman kadromuz ile çatı tadilat, tamirat, bakım, kaplama ve izolasyon işleri yapmaktayız. Kiremit çatı, ahşap çatı, Shingle ve mebran çatı, ısı, ses ve su yalıtımı ve bunların yanında gökyüzünü evinizin içine davet eden, huzur bulacağınız bir ortam sağlayan çatı dairesi temel işlerimizdendir.Tadilatı yapılacak çatınızın keşfini çıkarıyor, size ürün ve malzeme alternatifleriyle birlikte çeşitli seçenekler sunuyoruz.

 

Sprey poliüretan çatı alanlarının izolasyonunda uygulaması hızlı, etkin ve tasarrufludur. En üst katta oturan bina sakinleri için kışın soğuk yazın sıcaklık çok büyük sorundur. İzokopük sprey poliüretan tüm bu sorunları çözmek için uygulanmaktadır.

Tavan akıntılarının önüne geçen, soğuğu, yağmuru, sıcağı binanın içine sokmayan bir kimyasal yapıya sahip olan poliüretan sprey, çatı içi kullanımlarda da çok verimlidir. Çatı içi uygulamalarında son kat olduğu için uygulandığı yüzeyin temiz ve rutubetten arınmış olması gerekmektedir.