Bize Ulaşın : +90 (212) 269 41 48
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
SANTA BOYA VE KİMYASALLARI

SANTA BOYA VE KİMYASALLARI

Santa markası Özkar İnşaatçılık A.Ş. tarafından kurularak 2014 yılında üretim faaliyetine başlamıştır. 

Özkar İnşaatçılık A.Ş. yaklaşık 40 yıldır yapı sektöründe taahhüt, lider markaların satış ve pazarlamasını sürdürmektedir. 2005 yılından itibaren de ısı yalıtım, dış ve iç cephe süsleme ürünleri, yapı kimyasalları ve boya sektöründe üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Santa markası yapı sektörünün ısı yalıtım ürünleri, dış cephe süsleme ürünleri, yapı kimyasalları ürünleri, boya ve astar ürünleri ihtiyacına kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek üzere kurulmuştur.

 

SANTA Kimya Sanayi olarak yapı sektörde kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile tercih edilmekteyiz. İnşaat   sektörünün en önemli unsurlarından olan yapı kimyasalları TSE tarafından akredite edilmiş tesislerimizde modern ekipmanlarla üretilmektedir.

Santa söve hafif ve hızlı monte edilebilen dış cephe sistemidir. Binalarınızın dış cephelerinde şık ve   dekoratif bir görünüm elde edebilir aynı zamanda özel mantolama sistemi ile ısı yalıtımı da sağlayabilirsiniz. 2005 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren ve binlerce söve ve diğer uygulamaları ile müşteri memnuniyetini sağlayan Santa arge yatırımlarına da önem vermektedir. Santa söve ve diğer ürünleri kalitesi ve kolay uygunabilirliği ile inşaat ustalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor.